Середньодобова температура – плюс вісім градусів. Вночі – навіть заморозки. Після декількох тижнів теплого бабиного літа, із кількома температурними рекордами, на Волині суттєво похолоднішало. У Ковелі та Нововолинську двадцять восьмого жовтня вже розпочали опалювальний сезон. У Луцьку ж цей процес відклали на декілька днів. Комунальники обіцяють, що вже з тридцятого жовтня батареї лучан будуть теплими.

У пріоритеті – школи, дитсадки та медзаклади. До слова, у міську клінічну лікарню, обласну дитячу лікарню та будинок дитини теплоносій почали постачати ще восьмого жовтня. Щодо шкіл та дитсадків, то у “Луцьктеплі” кажуть, що звернення з проханням ввімкнути опалення надходили лише від батьків – самі ж заклади мовчали.

Лучани ж новину про початок опалювального сезону сприймають по-різному. Дехто готовий терпіти холод, аби у платіжках були менші цифри.

Також у “Луцьктеплі” кажуть, що з початком опалювального сезону в тепломережах можуть статись прориви. Лучан просять бути обережними та про такі випадки негайно сповіщати підприємство.

З початку тижня в Україні суттєво похолоднішало. В деяких волинських містах, наприклад, Ковелі та Нововолинську, вже розпочали опалювальний сезон. Луцьк поки що пасе задніх. Втім,  комунальники для містян вже мають хороші новини.