Середньодобова температура – плюс вісім градусів. Вночі – навіть заморозки. Після декількох тижнів теплого бабиного літа, із кількома температурними рекордами, на Волині суттєво похолоднішало. У Ковелі та Нововолинську двадцять восьмого жовтня вже розпочали опалювальний сезон. У Луцьку ж цей процес відклали на декілька днів. Комунальники обіцяють, що вже з тридцятого жовтня батареї лучан будуть теплими.

У пріоритеті – школи, дитсадки та медзаклади. До слова, у міську клінічну лікарню, обласну дитячу лікарню та будинок дитини теплоносій почали постачати ще восьмого жовтня. Щодо шкіл та дитсадків, то у “Луцьктеплі” кажуть, що звернення з проханням ввімкнути опалення надходили лише від батьків – самі ж заклади мовчали.

Лучани ж новину про початок опалювального сезону сприймають по-різному. Дехто готовий терпіти холод, аби у платіжках були менші цифри.

Також у “Луцьктеплі” кажуть, що з початком опалювального сезону в тепломережах можуть статись прориви. Лучан просять бути обережними та про такі випадки негайно сповіщати підприємство.

З початку тижня в Україні суттєво похолоднішало. В деяких волинських містах, наприклад, Ковелі та Нововолинську, вже розпочали опалювальний сезон. Луцьк поки що пасе задніх. Втім,  комунальники для містян вже мають хороші новини.

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.