Волиняни звернулися до Президента України зі зверненням «щодо недопущення призначення головою Волинської ОДА Юрія Михайловича Погуляйка».

Звернення зареєстрували на сайті президента у розділі “Електронні петиції”.

28 жовтня 2019 року Кабінет Міністрів України на своєму виїзному засіданні у м. Маріуполь Донецької області схвалив низку кадрових питань. Зокрема Уряд погодив призначення головою Волинської ОДА Юрія Михайловича Погуляйка.

“Ми, представники громадськості Волині, висловлюємо категоричну незгоду з такою кадровою політикою!

Пане Президенте, у своїх передвиборчих гаслах Ви обіцяли, що будете прислухатися до громадськості! Обіцяли, що всі нові призначення будуть прозорими і зрозумілими. Але виявляється, що Кабінет Міністрів України вирішує все без нас, без думки самих громадян. Незрозуміло, чим керувався Кабмін, схвалюючи кандидатуру Ю.Погуляйка на посаду голови очільника Волинської ОДА, хто рекомендував йому цю кандидатуру.

Звертаємося до Вас, пане Президенте, як до особи, яка повинна призначити важливу кандидатуру для нашого регіону. Ми втомилися від того, що нас не чують. Юрій Погуляйко не волинянин, він не обізнаний з особливостями західних регіонів, не знає проблемних питань цих територій. Ми втомилися від нових експериментів над Волинською областю. Проте нам вкотре хочуть нав’язати чергового “кота в мішку”.

За сьогоднішніх непростих умов Волинь повинна очолити людина, яка обізнана з реальними проблеми нашого краю, має бачення щодо конкретних шляхів їх вирішення. Це те, чого сьогодні гостро потребує волинська громада. Область вже просто не витримає нового «заслання» немісцевих керівників – “чемоданних” людей, які вкотре призначаються “зверху”. Такі люди ніколи не дбали і не дбатимуть про Волинь! Досить нам заїжджих силовиків-губернаторів, досить вирішувати все за нас!”

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Призначення Погуляйка – помилка: депутати Волиньради звернулися до Зеленського. ФОТО

Програє, насамперед, волинський регіон, – Ігор Гузь про призначення Юрія Погуляйка. ВІДЕО