Як часто ви чуєте уже “заїжджене” словосполучення “слабка стать” стосовно дівчат чи жінок?! Із цим точно може посперечатися лучанка Юлія Осіїк. Їй підкорюється штанга вагою 175. Це майже утричі більше, аніж вага самої спортсменки.

Юлія займається пауреліфтингом майже чотири роки і вже має звання Майстра спорту.

Нещодавно спортсменка вперше виступила на міжнародній арені. У чеському місті Плзень, який вважають осередком пауерліфтингу в Європі, дівчина здобула три медалі. У присіданні із результатом 175 кілограмів вона виборола малу золоту медаль. У жимі Юлія показала срібний результат – дев’яносто п’ять кілограмів. А сто сорок п’ять кілограмів у тязі дозволили їй зібрати найкращу особисту суму – 415 кілограмів. Саме це і принесло спортсменці бронзу континентальної першості.

Дівчина пригадує – спочатку рідні не розуміли, чому вона вибрала саме цей спорт. Батьки навіть були проти такого захоплення доньки. Однак нині – вони головна підтримка.

Чималу роль відіграє у житті спортсменки і тренер. Олег Хом’як впевнений – його учениця лише розпочала свою кар’єру, далі вона зможе набагато більше. Головне – уміти плідно співпрацювати.

Нині Юлія із тренером інтенсивно готується до нових виступів. Спортсменка щодня проводить у спортзалі по кілька годин. Каже: доводиться від багато чого відмовлятися, але улюблена справа цього варта. Впевнена, головне – терпіння і щоденна праця.