У Луцькій міській раді обшукують кабінет заступника міського голови Олександра Рачкова. Подія трапилась близько шостої години вечора 25 квітня, одразу після засідання чергової сесії міськради. Працівники управління захисту економіки вилучили з кабінету особисті речі посадовця, йдеться про мобільний телефон, також оглянули усі документи.
Що інкримінують заступнику – невідомо навіть його представникам. Це депутати міської ради – Микита Рабан та Андрій Козюра.
Ані співробітники управління захисту економіки, які, до слова, приїхали зі столиці, ані слідчий, ситуацію не коментують. Лиш мовчки виходять на вулицю.
Окрім кабінету – оглянули і машину чиновника. Протоколи правоохоронці не складають усе фіксують на камеру. Навіть після проведення слідчих дій коментувати відмовляються.
На шляху до прокуратури – Рачкову стало погано.Викликали швидку.
У нього, каже Микита Рабан, штучний клапан серця, як наслідок тахікардія. З особистих джерел 12го каналу відомо, що посадовця підозрюють в отриманні неправомірної вигоди у розмірі 10-ти тисяч доларів. Гроші нібито знайшли у кабінеті та вилучили.

За попередньою інформацією до злочину причетні ще троє людей: начальника управління містобудування та архітектури Леоніда Герасим’юка, начальника архбудконтролю Юрія Маслюка та голову земельної комісії Євгена Ткачука.

 

Якщо ви знайшли помилку, повідомте редактора, для цього виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.