У Луцькій міській раді обшукують кабінет заступника міського голови Олександра Рачкова. Подія трапилась близько шостої години вечора 25 квітня, одразу після засідання чергової сесії міськради. Працівники управління захисту економіки вилучили з кабінету особисті речі посадовця, йдеться про мобільний телефон, також оглянули усі документи.
Що інкримінують заступнику – невідомо навіть його представникам. Це депутати міської ради – Микита Рабан та Андрій Козюра.
Ані співробітники управління захисту економіки, які, до слова, приїхали зі столиці, ані слідчий, ситуацію не коментують. Лиш мовчки виходять на вулицю.
Окрім кабінету – оглянули і машину чиновника. Протоколи правоохоронці не складають усе фіксують на камеру. Навіть після проведення слідчих дій коментувати відмовляються.
На шляху до прокуратури – Рачкову стало погано.Викликали швидку.
У нього, каже Микита Рабан, штучний клапан серця, як наслідок тахікардія. З особистих джерел 12го каналу відомо, що посадовця підозрюють в отриманні неправомірної вигоди у розмірі 10-ти тисяч доларів. Гроші нібито знайшли у кабінеті та вилучили.

За попередньою інформацією до злочину причетні ще троє людей: начальника управління містобудування та архітектури Леоніда Герасим’юка, начальника архбудконтролю Юрія Маслюка та голову земельної комісії Євгена Ткачука.