На одному з Кічкарівських ставків – мор риби. За словами місцевих жителів, ще близько тижня тому вони завважили мертві тушки, які плавали по водоймі. З тих пір дохлої риби у ставку ставало все більше.
Мешканець мікрорайону Микола якраз вийшов порибалити та був здивований тим, скільки тут мертвої риби. Рибалка каже, що навряд це трапилось через отуєння якимись хімікатами. Швидше за все, на його думку, такий ефект могла спричинити електровудка, якою користуються переважно браконьєри.
Наразі у місті створили комісію в складі відділу екології міськради, обласної екологічної інспекції та Держпродспоживслужби. Кажуть, були підозри, що риба задихнулась від нестачі кисню, або ж отруїлась хімікатами. Декілька днів тому вони взяли на пробу воду зі ставка і перевірили її на вміст нітратів та кисню. Але всі аналізи у межах норми. Тому взяли на аналізи тушки риб.
Найближчим часом в екологічній інспекції матимуть результати дослідження тоді й зможуть сказати, що саме стало причиною мору. Разом із цим версію, що риба померла від електровудок екологи не відкидають. Але доказів поки що немає.