У квітні цього року Міжнародна асоціація Всесвітніх ігор визнала кікбоксинг спортом першої категорії. Це останній щабель до олімпійського виду спорту. Про це говорили під час прес-конференції перед чемпіонатом України у Луцьку.
Кікбоксинг популяризують у 143 країнах світу. Відділення міжнародної організації “ВАКО” є в кожному регіоні України. На Волині поки діє чотири секції: у Ковелі, Луцьку, Любешові та Нововолинську. У планах відкриття ще однієї школи кікбоксингу в Любешові та у Володимирі-Волинському.

Попри велику кількість кікбоксерів, а відповідно, і конкуренцію, Волинь має двох члена збірних – дорослих і юніорських. Один з них – Юрій Зубчук нещодавно здобув перемогу на турнірі з професійного кікбоксингу «DSF Kickboxing Challenge» у Варшаві. Там волинянин здолав досвідченого білоруса Дмітрія Валєнту. Побачити бій за його участю, а також інших іменитих чемпіонів з кікбоксингу, можна у Луцьку протягом 21-22 квітня, де вперше відбуватиметься Чемпіонат України.

Бої відбуватимуться в розважальному центрі “Адреналін-Сіті” в приміщенні ресторану “Стоп-кадр”, який для цього спеціально переобладнають.