На півдні Японії вулкан Іо Яма прокинувся вперше за 250 років. Про це повідомляє Метеорологічне управління країни. Зараз він випускає дим і викидає каміння. Хмари диму піднімаються на висоту 400 метрів. Чиновники вже оголосили евакуацію жителів гірських районів. Поліція заборонила підніматись на гору. Метеорологи попереджають, що вулканічні камені і попіл можуть розлетітися на відстань до двох кілометри від кратера. На острові налічується більше сотні активних вулканів.

У британському містечку Кардіфф поліцейські разом з перехожими ловили двадцятирічного злочинця Муаза Тарафдара на велосипеді. Його засудили до шести місяців ув’язнення через те що намагався ножем порізати людей у громадському транспорті. Чоловіку вдалося втекти просто з суду.
Зловмисник тікав від правоохоронців на велосипеді, його намагався зупинити перехожий, який просто стояв на тротуарі. Потім до порушника підбіг полісмен, але той швидко вирвався. Зупинити втікача спробували ще кілька людей. Вони тримали його, аж поки не прибув автомобіль поліції. Лише тоді пішоходи передали зловмисника патрульним.

Лідери країн-членів Співдружності націй затвердили майбутнім главою організації Принца Уельського Чарльза. Таке рішення прийняли на зустрічі в Віндзорському замку.
Проте принц Уельський зможе очолити об”єднання тільки після смерті Єлизавети II. Вона особисто звернулася з проханням зробити її сина майбутнім керівником.
Співдружність націй – це добровільне об’єднання держав. У нього входить Велика Британія і ряд її колишніх домініонів, колоній і протекторатів. Всього до асоціації входить 52 держави, в тому числі, Австралія та Канада. Монарх Великої Британії традиційно очолює Співдружність націй. Однак пост глави об’єднання не є титулом, і, відповідно, не переходить у спадок.