Учні луцьких шкіл презентували свої проєкти, спрямовані на проблеми молоді громади, а також розповіли про те, як це можна вирішити. Говорили про боротьбу з наркоманією, тютюнопалінням та проблеми екології. На презентації журі обрали кращі проєкти.

Учні 13-ї школи у Луцьку вже півроку борються із тютюнопалінням серед молоді: організовують акції, флешмоби, спілкуються з однолітками та ведуть здоровий спосіб життя. Основна місія – привернути увагу до тютюнової епідемії та реклами цигарок в Україні.

Учні роблять це в рамках конкурсу «Кращих соціальних промоутерів», який організувала Луцька міська рада. Мета – привернути увагу до важливих соціальних проблем молоді громади, а також шляхів їх вирішення.

У конкурсі взяли участь шість команд. Реалізували свої проєкти чотири. Одна з них – команда Level up, що представляє бібліотеку-філію села Княгининок. Учні обрали тему боротьби з наркоманією.

Ще дві школи, 11-та і 7-ма, працювали в напрямку формування екологічної культури. Сортували пет-пляшки, батарейки і кришки та здавали на переробку. Також учні долучилися до багатьох акцій.

У підсумку перемогу здобула команда з Княгининка, яка висвітлювала проблему наркоманії. Від міської ради вона отрималиа подарунок – путівку для учасників команди і наставників у будь-яку точку України.

Молодь запевнила, що після закінчення конкурсу не збирається зупиняти свою діяльність. Тому й надалі будуть говорити про актуальні проблеми не тільки молоді і Луцької громади, а й усього суспільства.