Бив кулаками, ногами в голову, по спині і нирках. Відео жорстокої бійки школярів однієї із луцьких шкіл сколихнуло весь Луцьк. У шкільному саду п’ятикласники вирішили розібратися у конфлікті, що виник на уроці трудового навчання.

У якому стані постраждалий школяр, що кажуть психологи і чому поліція не розслідуватиме цей конфлікт – дивіться у сюжеті Ольги Матвєєвої.

За допомогою жорстокої бійки учні 16 школи хотіли вирішити проблеми по дорослому.

Вони на трудовому навчанні готували підставки під голки, заготовку порвав один із хлопчиків, другий сказав: “Після уроків поговоримо”, – пояснює причину конфлікту директор школи №16 Василь Троцький.

Починали говорити “у стійках”, але за лічені хвилини “розмова” перейшла у добивання лежачого. На щастя, обійшлося без травм. Більше того, без скарг та розголосу: медсестрі постраждалий сказав, що впав зі сходів.

Щоправда, розголосу ситуація таки набула. У мережу відео виклала однокласниця, яка бійку знімала збоку. Просто дивилися на жорстокий поєдинок малечі ще й старшокласники, які замість того, щоб розняти менших, підбадьорювали «бійців» нецензурними вигуками.

“Будуть покарані не тільки учасники бійки, а й ті, хто підбурював і виражався нецензурною лексикою. І неприємно, звичайно, що діти зняли і виклали його в інтернет. Це відео виклала дівчинка, яка навіть не була учасником того дійства. Ми з нею теж переговорили. Карати її ми не маємо права, але це неприємно”, – каже директор. 

Нині у школі триває внутрішнє розслідування. За словами директора, хлопчики навчаються разом ще з початкової школи й раніше жодних конфліктів між ними не траплялося. Чому ж виник раптово буквально на рівному місці – пояснює шкільна психологиня.

“Діти 5-го класу схильні до таких якихось імпульсивних і навіть агресивних дій в міру їхнього розвитку. В них зараз криза молодшого середнього віку відбувається. Тож хлопці можуть імпульсивно, агресивно реагувати”, – каже Вікторія Ларисюк.

Без жодної агресії та претензій відреагували батьки. У ситуації розібралися й сподіваються, що такого більше не повториться.

У ювенальній поліції про бійку школярів дізналися із засобів масової інформації. Розслідувати ситуацію не будуть. За словами, поліцейських така жорстока бійка, що ще й розлетілася по мережі, вперше трапилася не лише у цій школі, а й загалом в області.