У День міста Центральний парк культури та відпочинку імені Лесі Українки перетворився на справжнісінький мистецький осередок. Дійство розпочалось з урочистого відкриття алеї, присвяченої знаменитим скульптурам луцького митця Миколи Голованя.

Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради.

«Я хочу найперше подякувати вам за ваш творчий доробок, непростий, але плідний, життєвий шлях, за те, що сьогодні будинок Миколи Голованя є символом нашого міста. Микола Головань – символ нашого міста, і його почесний громадянин. Дякую вам за те, що разом нам вдалося зробити цю алею», – висловив митцю свою щиру вдячність радник міського голови Луцька Ігор Поліщук.

Також він зазначив, що скульптору часто доводиться проводити екскурсії своїм творчим обійстям, а відтак – запропонував йому працевлаштування в КП «Центр туристичної інформації» та вручив Почесну грамоту міського голови.

Потому Микола Головань пригадав свій творчий шлях, та подякував міській владі за підтримку.

Однак святкування Дня міста у Центральному парку Луцька цим не обмежилось. Протягом вечора у різних локаціях парку відбулися мистецькі виступи, що налаштували лучан на таємничий та романтичний настрій.