У гіпермаркеті “Там Там Сімейні традиції” відбувся показ мод. Просто посеред торгових рядів червоною доріжкою дефілювали маленькі моделі. Бо ж презентували колекцію дитячого одягу, який тут же можна було і придбати.

Двадцятеро юних талантів не тільки вправно дефілювали, але й пречудово при цьому співали. “Співаночка Шоу”, запевняє керівниця Тетяна Ярошик, вміє все.

“Ми не тільки вміємо співати, ми ще вчимося бути такими комунікабельними, відповідати тенденціям сучасного шоу-бізнесу. Тобто вміти ходити (моделінг), вміти співати, танцювати. Сьогодні у нас така прем’єра, презентація нашого колективу в ще одному ракурсі: ми демонструємо моделі, одяг від “Там Таму” і при цьому ще співаємо”, – ділиться Тетяна Ярошик.

І вбрання, і виступи, і атмосфера неабияк сподобались учасникам показу. У багатьох з них це вперше, тому радості – немає меж.

“Я ще ніколи не ходила на показі мод, особливо по червоній доріжці, мені це дуже сподобалося. Одяг, який був на мені мені дуже сподобався, так як я обожнюю світлі кольори, але чогось часто вимазую їх, і в інших був теж дуже красивий одяг, як на мій погляд”, – ділиться учасниця показу Влада.

Сподобалося модне свято і глядачам.

“Це не просто прийшли і скупились, це якось цікавіше, захід залучає і клієнтів сюди”, – розповіла мама учасниці Світлана.

Таке дійство відбулося у гіпермаркеті “Там Там” вперше. Організатори розповідають: хотіли донести, що мода – це і стильно, і доступною. Бо ж саме такий елегантний та бюджетний одяг і демонстрували на подіумі. Та найбільше раді тому, що створили свято для дітей.

“Ми хотіли, щоб діти розважились і наші гості отримали задоволення. Ну і “Там Там” хоче дарувати емоції своїм відвідувачам, для того ми все і робимо”, – пояснила Анастасія Ткачук, маркетологиня ТОВ “Континіум-Трейд”.

У гіпермаркеті переконані, що показ мод стане ще однією доброю традицією і для них, і для їхніх відвідувачів.