Із червня на базі Волинської обласної клінічної лікарні запрацює сучасний центр екстреної медичної допомоги, який надаватиме допомогу ургентним пацієнтам 24 години на добу.

Про це повідомив керівник Волинського обласного центру ортопедії, травматології і артроскопії, професор кафедри травматології, ортопедії Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Адріан Філь 31 травня у програмі «Телемедицина» на 12 каналі.

«До сьогодні Волинська обласна клінічна лікарня займалася плановою травмою… Від червня ми вступаємо в ургентну службу. Тобто почнемо приймати ургентних пацієнтів, пацієнтів з політравмами… У будь-який час швидка може привезти пацієнта в лікарню, де буде надана фахова медична допомога», – запевнив лікар.

Зараз тут працюють над створенням чергових бригад.

Адріан Філь наголошує, що Волинська обласна клінічна лікарня – один із кращих медзакладів навіть не у Західній Україні, але і в цілій Україні.

Він вважає, що наявне у закладі обладнання, а також кількісний і якісний склад медичного персоналу дасть раду будь-якому виду політравми.