Майстер-класи, багато креативних фотозон та подарунків. У луцькому ТРЦ “ПортСity” відсвяткували день закоханих.

Для відвідувачів організували різні розваги, причому, так, аби було цікаво всім – і дорослим, і дітям. Уже з десятої ранку у холі ТРЦ працював ярмарок виробів ручної роботи, де відвідувачі купували ексклюзивні подарунки.

Діти ж творили сувеніри власноруч! Із допомогою професіоналів на майстер-класах вони виготовляли скриньки у формі головного атрибуту свята – серця.

На ролледромі також було дуже атмосферно. Тут встановили романтичну інсталяцію у формі серця. До слова, вона прикрашатиме ролледром до кінця зими.

Креативні фотозони – це вже одна з особливостей ТРЦ “ПортСity”. Цього разу їх також не бракувало. Навіть “будку для поцілунків” встановили. Також сфотографуватись можна було з аніматорами у костюмах купідонів.

Ввечері ж стартувала головна родзинка свята – розіграш путівки на море для двох! Отримати її міг покупець, який протягом минулого місяця робив покупки в ПортCity від 300 гривень, і кинув чек у спеціальну скриньку. Учасників розіграшу виявилось дуже багато.

Потім одна із відвідувачок витягнула чек. Аби все було по-чесному, переможець навіть показав посвідчення особи. Після цих формальностей – його привітали з перемогою.

ПортCity запрошує відвідувачів проводити свята разом із улюбленим торгово-розважальним центром! Адже тут до кожного свята для клієнтів організовують масу цікавих подій та приємних подарунків.