Директорка КП «Луцький зоопарк» Людмила Денисенко розповіла про зйомки та спілкування з найепатажнішим бізнесменом України Гариком Корогодським.

Нагадаємо, мультимільйонер підробляв у луцькому зоопарку в рамках телешоу «Багатій-бідняк». Там Гарик Корогодський прибирав у вольєрі ведмедів, а також годував хижаків, зокрема відому тигрицю Трішу. Про те, як відбувалися зйомки і на що витратили гроші, Район.Луцьк розповіла Людмила Денисенко.

Людмила Денисенко зізнається: спершу, коли побачила камери, трохи здивувалася.

«Мені сказали, що це якийсь новий проект, де двоє друзів змагаються, щоб заробити більше грошей», – розповідає жінка.

Людмила Денисенко каже, що замаскованого мільйонера не впізнала, хоча одразу звернула увагу на голівудську посмішку.

Усю роботу Корогодський виконував згідно з правил безпеки: ознайомився з інструктажем, працював під наглядом працівника зоопарку. Загадкового заробітчанина запам’ятали як приємну, дружелюблю людину.

«Вже на другий день до мене дзвонять з телеканалу і кажуть, що забули в зоопарку якусь табличку. Я ще подумала собі: яку табличку, у нас же кожних півгодини все прибирають, все бачать. Але забули то забули, сказали, що приїдуть забрати», – згадує Денисенко.

Також зізнається, що знову побачити операторів та Корогодського було неабиякою несподіванкою.

«Я вийшла на зустріч, побачила оператора, і зразу зрозуміла, що щось не так», – сміється Людмила.
Отримати від відомого українського мільйонера подарунок в розмірі 50 тисяч гривень було приєммно, несподівано і дуже корисно. Гроші, за словами Людмили Денисенко, витратили на святкування дня народження зоопарку.

До слова, Гарика Корогодського приємно здивувало те, що на підприємстві ведеться «біла» бухгалтерія.