У зв’язку з виконанням аварійно-відновних робіт на 3 ділянках теплової мережі тимчасово припинено послугу з постачання гарячої води для 10 житлових будинків.

Про це пише пресслужба ДКП “Луцьктепло”.

Раніше через витік на тепловій мережі вулиці Кравчука, без послуги з постачання гарячої води залишилося 6 житлових будинків на вул. Кравчука, 15, 19-б, вул. Конякіна, 29, 29-а, 29-б, 31. Завершення робіт на подавальному трубопроводі дозволило відновити послугу для споживачів, однак, додатково було заплановано виконання робіт із заміни зворотного трубопроводу на цій ділянці.

“Сьогодні, 19 травня, виконання таких робіт було розпочато з протягування труби під дорогою, у зв’язку з чим надання послуги тимчасово припинилося. Завершення робіт на ділянці заплановано на завтра, 20 травня”, – пояснюють у пресслужбі.

14 травня через підтоплення підвального приміщення житлового будинку на вулиці Привокзальній, 15, було тимчасово припинено надання послуги гарячого водопостачання для будинків на вул. Привокзальна, 14, 14-а. Після виконання необхідного об’єму робіт на інженерних комунікаціях наступного дня послугу було відновлено.

Сьогодні, 19 травня, через повторне підтоплення підвального приміщення водою надання послуги знову припинено. Проведення відновлювальних робіт та відновлення послуги заплановано на 20 травня.

Через витік на тепловій мережі вулиці Львівської тимчасово припинено надання послуги з постачання гарячої води для житлових будинків на вулиці Львівська, 73, 73-а. Роботи з ліквідації витоку продовжаться завтра, після чого послугу буде відновлено.