Знайомляться з різними частинами тіла, запрошують сонце і ховаються під хустинками. Із початком війни Луцьк приймає тисячі вимушено переселених людей, які потребують не лише гуманітарної та фінансової допомоги, але й психологічної.

Наша Анастасія Качина побувала в арт-майстерні «Діти слухають казки», де працюють із маленькими переселенцями. Про те, як за допомогою звуків та рухів діти передають свій стан і як мистецтво допомагає їм подолати стрес і шок, розкажемо у сюжеті.

Треба сказати, що в цій арт-майстерні проводять не лише такі заняття. Щогодини до дітей приходять фахівці різних напрямків із різноманітними варіантами проведення арт-терапії.

«Різні фахівці з різних сфер – художники, аніматори, актори, працівники Малої академії наук, музиканти, волонтери – всі бажаючі звертаються, що ми можемо таке-от провести, і ми от підключаємо і плануємо такий графік», – розповів координатор арт-майстерні Вадим Хаінський.

Тут займаються не лише із дітьми-переселенцями, але й із маленькими лучанами. Вік, кажуть в артмайстерні, зовсім не має значення. Зацікавлять як зовсім маленьких дітей, так і підлітків. Часто, кажуть, навіть батьки долучаються до арт-терапії.

Графік занять та майстер-класів у цій арт-майтерні щоденно публікують на фейсбук-сторінці «Діти читають казки».