Міська влада Луцька планує призупинити роботу більшості закладів загального користування.

Остаточне рішення щодо цього приймуть депутати під час сесії Луцької міської ради, яку запланували на 16 березня. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав радник міського голови Ігор Поліщук.

На позачергову сесію виносять такі питання:

1. Виділення 5 мільйонів гривень для придбання апаратів штучної вентиляції легень, тестів, засобів захисту, засобів санації (до пошуку та замовлення вищевказаного приступили ще в п‘ятницю) та ін., а також надання повноважень виконкому оперативно розпоряджатися коштами резервного фонду в розмірі ще 5 млн грн на заходи по боротьбі з коронавірусом.

2. Закриття на карантин закладів громадського харчування, ринків, закладів торгівлі, усіх спортзалів, торгово-розважальних центрів, крім продуктових магазинів, аптек та заправок.

“Бізнес буде нести збитки, але ми будемо шукати варіанти запровадження податкових канікул по податку на землю та податку на нерухомість на час вимушеного припинення роботи під час карантину та разом з бізнесом шукати інші варіанти компенсацій й мінімізації збитків”, – написав Поліщук.

Зазначимо, в Одесі з метою попередження розповсюдження коронавірусу Covid-2019 з 00:00 16 березня призупинили роботу більшості закладів загального користування, у яких можуть перебувати понад 10 осіб.