Серед українських відпочивальників, яких закрили на двотижневий карантин у курортному  готелі Reef Oasis Beach Resort (Шарм Ель Шейху, Єгипет), є волиняни.

У готелі раніше виявили коронавірус у двох італійців, – пише Буг.

Повідомляють, що в Єгипті “застрягли” мешканка Нововолинська та її донька, яка зараз проживає в Луцьку.

У мережі інстаграм також публікують історії інші люди, котрі опинилися на карантині, з локацією готелю Sentido Reef Oasis Senses Resort 5*. Показують, як проводять дезінфекцію. Туристи розповідають, що люди вільно ходять територією, купаються в басейні та морі. Їжу приносять в номер.

На відео українка Ірина Ємелянова в інстаграмі розповіла, що офіційної інформації в готелі щодо наявності захворілих на коронавірус – не надають. Все, що їм відомо – це те, що виявили захворювання в двох італійців похилого віку. Туристи також зазначають, деякі туроператори евакуюють своїх відпочивальників.

Директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев повідомив, що в готелі Reef Oasis Beach Resort перебуває 730 громадян України, – пише УНІАН.

Нагадаємо, зранку 15-го березня в Міністерстві інфрастуктури повідомили, що українців залишають на карантин через виявлення в готелях Reef Oasis Beach Resort 5* та Sentido Reef Oasis Senses Resort 5*  осіб з підозрою на коронавірус.