У Луцьку — хода проти СНІДу, на підтримку  ВІЛ-інфікованих. Щоб привернути увагу до цієї проблеми, застерегти волинян від небезпеки, обласна організація Товариства Червоного хреста провела у Луцьку акції, приурочені Всесвітньому дню боротьби з синдромом набутого імунодефіциту.

Саме такі заходи нагадують, що потрібно піклуватися не лише про здорових людей і про себе, а й не варто забувати людей, які хворі на ВІЛ і СНІД.

Протягом останніх кількох років збільшилась кількість ВІЛ-інфікованих серед двадцяти-двадцятип’ятирічних волинян. Медики закликали молодь вести здоровий спосіб життя та  відмовитись від так званої ризикованої поведінки.

Представниця товариства “Червоного хреста” Волині Наталія Добровська зазначає, що «Останнім часом дуже став поширеним саме статевий шлях передачі цієї інфекції і так само я вже говорила за молодь. Молоді треба розказувати щоб вони більш відповідально ставились до своїх статевих зв’язків і користувалися звісно засобами контрацепції».

Майже всі учасники ходи, студенти. Вони пройшли від медичного коледжу вулицею Лесі Українки до Театрального майдану міста Луцька, на якому виклали стрічку із запалених лампадок.