У Луцьку жителям будинків по вулиці Степана Бандери 15, 17, 19 презентували проект капітального ремонту дворів “під ключ” для обговорень і внесення поправок.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

Серед запропонованих змін  – реконструкція дворів та доріг, повна заміна дорожнього та асфальтового покриття бруківкою, облаштування LED-освітлення, сміттєвої зони, зливової системи, дитячих ігрових елементів та інші пропозиції.

“Капремонту особливо радіють жителі будинку №19, адже їхній двір перебуває в жахливому стані, дорога зруйнована глибокими ямами, а в дощ він майже повністю вкривається водою. Однак вже зовсім скоро всі ці проблеми відійдуть у минуле”, – йдеться у повідомленні.

Мешканцям  запропонували   впродовж кількох днів визначитися із тими змінами, які вони хочуть внести у проект, і зібрати підписи для підтримки своїх пропозицій. Далі усі побажання мешканців будуть внесені в проект і реалізовані під час капремонту.

Після вдосконалення проекту буде визначено підрядника і ремонтні роботи розпочнуться вже найближчим часом. Завершення всіх робіт відбудеться в наступному році, термін виконання залежатиме від погодних умов.