У Луцьку – 157 випадків захворювання на коронавірус. У двох людей діагноз підтвердився за останню добу. 

Про це йшлося під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Луцькій міській раді 25 травня.

“За минулу добу у Луцьку виявлено два нових випадки захворюваності на COVID-19. Крім того, до сімейних лікарів звернулися 36 лучан (22 дитини та 14 дорослих), виявлено 3 підозри на COVID-19, серед них – одного хворого на пневмонію”, – доповів начальник управління охорони здоров’я Володимир Лотвін.

За даними Волинського обласного лабораторного центру, минулими вихідними виявлено вісім підозр на COVID-19. Сьогодні на лікуванні перебуває одна людина ромської національності, захворіло троє стоматологів.

Щодо нових випадків захворюваності, що зареєстровані у Луцьку, то це контактні особи.

Нагадаємо, Волинська область не увійшла до списку тих областей, у яких з 22 травня, згідно з рішенням Кабінету Міністрів, розпочався другий етап виходу із карантину. Адже за словами секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта, у Луцьку багато хворих людей ходять містом та відвідують заклади торгівлі.

“Люди не знають, де інфікувалися. Ми вже маємо хворих стоматологів та підприємця. У нас не вистачає ПЛР-тестів, щоб перевірити усіх. І це ще у нас не запрацював громадський транспорт, та не відновили роботу дитячі садочки. На сьогодні, насправді, ситуація складна, і на цьому потрібно постійно наголошувати людям. Хворі на грип та ГРВІ мають залишатися вдома. Ситуація в місті погіршилася, бо ми не знаємо джерел інфікування, не знаємо причин та всіх контактних осіб”, – наголосив Григорій Пустовіт.