У цьому році на головній площі Луцька з’явиться фонтан, у 2020 році  — реконструюватимуть сам Театральний майдан.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

З цього приводу провели нараду під головуванням радника міського голови Ігоря Поліщука. Участь в її роботі взяли заступник міського голови Костянтин Петрочук, головний архітектор міста Веніамін Туз, в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк. Також до обговорення цього серйозного проекту долучили сучасних архітекторів Олеся Лупія та Левка Давидюка, які мають новаторське та сучасне бачення.

Учасники наради обговорювали концепцію, яку напрацювали в архітектурній майстерні “Балан та Стельмащук”. Оскільки реконструкція головної площі міста робиться не на один десяток років, тому її вирішили допрацювати та внести корективи.

Ігор Поліщук повідомив, що місто має декілька концепцій реконструкції Театрального майдану, а щоб визначити найкращу з усіма поправками, нині тривають професійні дискусії та фахові обговорення. До реалізації найкращої концепції приступлять наступного року. В той же час, ремонт фонтану на майдані розпочнуть робити цьогоріч.

“Театральний майдан має бути функціональним, естетично красивим, а також мати родзинку, що приваблюватиме людей”, – зазначив радник міського голови.