Мешканцям Луцька перерахують вартість спожитої у грудні теплової енергії та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради.

Ціна природного газу у грудні становить 4276,7 грн/тис.куб.м без ПДВ, а у тарифі на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання врахована ціна газу 6235,51 грн/тис.куб.м. без ПДВ.

Для споживачів ДКП “Луцьктепло” – категорії “Населення”, – у грудні 2019 року нарахування за спожиту теплову енергію та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання здійснено за діючими тарифами із застосуванням коригуючого коефіцієнта 0,8 для врахування зміни ціни природного газу.

Так, ціна природного газу у грудні становить 4276,7 грн/тис.куб.м без ПДВ, а у тарифі на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання врахована ціна газу 6235,51 грн/тис.куб.м. без ПДВ.

Після перерахунку та коригування діючого тарифу відповідно до нової, нижчої ціни за газ, лучани отримають менші суми за опалення, які будуть зазначені у платіжках за грудень.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Січень і лютий – тепліші за норму: прогнози синоптиків на цю зиму