У Луцьку перевірили об’єкти торгівлі, а також заклади, які віднедавна відновили роботу. 

Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради.

Працівники Головного управління Держпродспоживслужби сьогодні перевірили більше десятка об’єктів господарювання, зокрема ринки, перукарні, салони краси, заклади громадського харчування, продовольчі та непродовольчі магазини на предмет дотримання протиепідемічних заходів.

Зафіксовано кілька порушень: відсутність дезінфікуючих засобів, відсутність журналу здоров’я працівників, нехтування засобами індивідуального захисту. Схожі порушення у різних закладах та на ярмарках сільськогосподарської продукції фіксували і працівники департаменту муніципальної варти.

Профілактично-роз’яснювальна робота серед населення міста триває.

Нагадаємо, станом на 19 травня 2020 року у Волинській області зафіксовано 635 випадків захворювання на Covid-19, за останню добу додалося 10 нових випадків. 138 із них зареєстровано у місті Луцьку.

“Як бачимо, небезпека не відступає. На жаль, щодня у Луцьку реєструються нові випадки захворювання на коронавірус. У нас виникають цілі вогнища хвороби, як родинні, так і колективні. Потрібно докласти максимум зусиль, аби не допустити різкого зростання кількості захворілих”, – зазначив під час засідання секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. Також він подякував працівникам Держпродспоживслужби, поліції та муніципальної варти за оперативне реагування на усі порушення вимог карантину.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Луцьк готовий запустити роботу громадського транспорту, – міська рада