У Луцьку поліція затримала на хабарі посадовця Держекоінспекції області. Завідувач сектору вимагав та отримав 3 тисячі доларів США та 60 тисяч гривень хабаря.

Про це повідомили в Управлінні захисту економіки у Волинській області.

Чоловік  вимагав та отримував від підприємців неправомірну вигоду за вирішення різного роду питань: від непритягнення до відповідальності за порушення до сприяння у видачі дозвільних документів.

Так, під час проведення заходів щодо дотримання суб’єктів господарювання, що займаються реалізацією пального на АЗС, працівниками сектору екологічної інспекції було виявлено ряд порушень, а саме відсутність дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. За не притягнення останніх до відповідальності та вирішення питання щодо отримання необхідних дозволів завідувач сектору вимагав «винагороду» – 3 тисячі доларів США та 60 тисяч гривень. Кошти одержував у кілька етапів.

6 серпня  посадовець  одержав від двох підприємців 50 тисяч гривень та 3 тисяч доларів США «винагороди», під час чого останнього було затримано у Луцьку в одному із закладів харчування.

Раніше було задокументовано одержання завідувачем сектору Державної екологічної інспекції у Волинській області 10 тисяч гривень хабара.

Тривають невідкладні слідчі (розшукові) дії, вирішуватися питання щодо повідомлення посадовцю про підозру та обрання йому запобіжного заходу.Під час слідства будуть встановлюватися інші особи, які також можуть бути причетні до злочину, у тому числі і працівники обласної екологічної інспекції.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  “Під машиною – граната”. За псевдомінування волинянину загрожує до 6 років тюрми