Юлія Козлюк – мешканка Нововолинська. Проживає в одному з багатоквартирних будинків в спальному районі міста. Тільки останні 10 років жити спокійно не може. Причина – війна з сусідами. Саме так можна охарактеризувати їхні стосунки, адже за ці роки люди досі не порозумілись. Центром розбрату стали допоміжні приміщення будинку, на які, згідно із документами мають право усі мешканці.

Пані Юлія проживає у цьому будинку з моменту його здачі в експлуатацію. Всього тут чотири квартири, з окремими входами. З усіма сусідами товаришує, окрім мешканців четвертої квартири, адже саме вони не впускають жінку на горище. За десять років сварок між сусідами – низка судових справ, які закривають і відкривають по-новому.

Юлія дістає цілу папку документів. Справи розглядали різні судові інстанції. Навіть, Верховний суд України. Жінка розповідає, що позови, які Нововолинський міськрайонний суд задовільнив – Верховний відхилив. І таких, з різними рішеннями – безліч.

Мешканка багатоповерхівки розповідає, що не хоче ворогувати з сусідами. Втім, ті на примирення не йдуть. Разом з Юлією ми пішли до четвертої квартири. Добратись туди виявилось непросто, а за архітектурно-будівельними нормами – прохід має бути вільним.

Намагалися додзвонитися та достукатися близько тридцяти хвилин.

Зараз потрапити на горище жінка навіть вже не намагається, адже двері не відчиняють. Мало того, два роки тому спроба потрапити на свої законні квадратні метри закінчилась зламаною рукою, а рік тому – струсом мозку.

Факти, якими поділилася Юлія Козлюк вражають.

Вперше жінку побила сусідка Наталія Стеца, вдруге, коли у Юлії стався струс мозку, був причетний і її чоловік – Микола. До слова, колишній працівник Нововолинського відділку, на той час, міліції.

Сподіваємося, що керівництво обласного управління поліції зверне увагу на наведені факти: хід справи й поведінку нововолинських поліцейських.