365 фотографій, 250 громадських діячів, 127 спогадів. У Луцьку презентували багатотомник із свідченнями очевидців та учасників Революції Гідності. Наклад видання складає дві тисячі примірників. Його неможливо придбати, але можна безкоштовно завантажити в електронному варіанті. Ініціатори – інститут національної пам’яті розповсюджуватиме друковане видання у навчальних закладах, аби учні та студенти вивчали історію Євромайдану з перших уст та продовжували її творити зараз.

Видання складається з 25 розділів – за кількістю регіонів України, які розташовані в алфавітному порядку. Цього року світ побачив перший том, до якого увійшли регіони, починаючи з Автономної Республіки Крим до Луганської області. У книзі – спогади 12-тьох волинян, очевидців Євромайдану. Один із них – керівник проекту 12 канал Володимир Пащенко. Аби поговорити із журналістами про книгу, на канал завітала ідейна натхненниця видання.

На основі зібраних спогадів започаткована серія друкованих видань “Майдан від першої особи”. У 2015 році вийшов перший випуск серії “45 історій Революції Гідності”, у 2016 році другий – “Мистецтво на барикадах”.