Депутати Волинської обласної ради перерозподілили бюджет, врахувавши пропозиції лише профільної комісії та відкинувши розрахунки виконавчої влади. Відтак, без заробітної плати із вересня місяця залишилися 480 ветеринарів області, від роботи яких залежить не лише якість тваринницької, а й усієї сільськогосподарської продукції. Відповідно, й експорт її за кордон, який суттєво наповнює місцевий бюджет.

Як з’ясувалося під час розгляду питання про бюджет, гроші на зарплати ветлікарям не дали лише через те, що головний ветеринарний лікар області, Богдан Лозинський, не відзвітувався. Не врятувало ситуацію і те, що зарплатня — це захищена стаття бюджету.

Не знайшлося грошей і на ремонт аварійного приміщення Любешівського технічного коледжу ЛНТУ. Нагадаємо, 8 серпня там обвалилися стіна. За словами ректора ЛНТУ, ризик подальшого руйнування приміщення коледжу залишається. Для ремонту потрібно 250 тисяч гривень.

У перерозподілених коштах передбачено 250 тисяч на ремонт клубу в селі Копачівка Рожищенського району. Для їх освоєння залишилося трішки більше місяця. Ще 100 тисяч гривень виділили на приватну волейбольну команду “Олютранс”, яка не представляє область у вищій лізі, але дуже хоче туди потрапити. Її підтримує один з депутатів облради.
Загалом депутати перерозподілили 39 мільйонів гривень.