У Луцьку офіційно презентували приватний колегіум “Years”. Вже восени у цій школі розпочнеться навчання. 

Про всі особливості роботи школи розповіла засновниця закладу Валентина Галущак

Довідково: Валентина Галущак має науковий ступінь кандидата економічних наук, із 2015 по 2019 працювала на посаді проректорки Луцького національного технічного університету. Нині у цьому ж виші викладає дисципліну “Самоменеджмент”. Тренерка з підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти. Засновниця приватного дитячого cадка “Happy kids club”.

Чим “Years” відрізняється від звичайної школи?

“Я часто спілкуюся з першокурсниками. В університет вони здебільшого приходять перелякані, бояться викладачів, висловити свою думку, помилитися, задати запитання. Вони не мають хобі і не можуть назвати свою ціль”, – розповіла Валентина Галущак. 

Це, на її думку, пов’язане із тим, що традиційна школа ставить неправильну мету щодо свого випускника. 

“Коли учень у звичайній школі вважається успішним? Коли бере участь у звітних концертах, перемагає на олімпіадах, отримує хороші оцінки. Але ви ж розумієте, що це – не показник. У нас будуть інші цінності”, – пояснила засновниця школи. 

У школі “Years” дітям допомагатимуть розвинути вміння вчитися і адаптуватися до нового, працювати у команді, ставити цілі і досягати їх, жити безпечно у цифрову світі, вміти сортувати інформацію. 

Які “фішки” нового колегіуму?

У школі запроваджують інноваційну навчальну програму: основи Нової української школи у поєднанні з авторськими розробками, індивідуальний план розвитку дитини, збалансоване поєднання академічного навчання, творчих занять і фізичної активності.

Вивчення англійської з носіями мови, поглиблене вивчення предметів STEM-напряму, студії бойового гопака і балету, робототехніка і ІТ технології, традиційні предмети за новітніми методиками – лише невелика частина того, що пропонує школа майбутнім учням.

Окреме приміщення колегіуму знаходиться поблизу центру міста і буде оснащене усім необхідним для організації комфортного і ефективного навчального процесу, а також сучасними системами інфраструктури і безпеки.

Хто може навчатися у приватній школі “Years”?

У школі декларують надання середньої базової освіти.

Нині триває набір до 1 та 2 класів. А також є класи з підготовки до школи.

Для того, аби пройти відбір до “Years”, не обов’язково вміти читати й писати. Валентина Галущак наголошує: усьому цьому будуть навчати в школі. Дітей ділитимуть на групи і класи за рівнем знань і темпераментом: важливо, щоб кожен почувався комфортно під час навчання.

Як стати учнем школи “Years”?

  1. До 1 квітня потрібно заповнити онлайн-заявку на вступ.
  2. Протягом квітня-травня треба пройти співбесіду з психологом і вчителем англійської мови (це не впливає на можливість навчання в школі, а лише допоможе підібрати клас і вчителя, який підійде вашій дитині найкраще).
  3. Третій етап – підписання договору.
  4. Оплата одноразового вступного внеску і першої частини за навчання – до 5 серпня.

Сторінка школи у фейсбуці: https://www.facebook.com/years.school/.

Фото Поліни БЕРЕЗЮК