Офіційний дилер “Renault” у Волинській області ТзОВ “Луцьк-ЕКСПО” презентував оновлений позашляховик “Renault Kadjar”.

Презентація відбулася у суботу, 11 травня, на території ТРЦ “ПортCity”.

Накритий урочистою червоною тканиною позашляховик зібрав чимало публіки ще до початку дійства. Бо навіть через накидку проглядалися рельєфні форми автомобіля. Чіткі лінії, хромовані елементи решітки радіатора, нова форма окантовки протитуманних фар підкреслюють його індивідуальність.

Щойно з новенького “Renault Kadjar” скинули накидку – одразу ж з’явилися охочі роздивитися його не лише зовні, а й зсередини.

Тим часом ведучий презентації розповідав про технічні характеристики “Renault Kadjar”, його круїз-контроль, протитуманні фари, сталеві диски й багато іншого. Детально з усім цим можна ознайомитися за посиланням.

Кросовер “Renault Kadjar” з 2015-го підкорює серця автомобілістів. Його вже знають як стильну і надійну машину. Нещодавно провели модернізацію авто: оновили інтер’єр, екстер’єр та змінили деякі технічні деталі для ще більш комфортного використання. 

Цей кросовер блискуче впорається з труднощами на дорозі і адаптується до різних умов.

“Якщо говорити про продажі “Renault Kadjar”, то динаміка тут очевидна. Дедалі більше клієнтів віддають перевагу саме цій моделі. Бо це дуже потужний і водночас економний автомобіль. “Renault Kadjar” може задовільнити найвимогливішого споживача”, – розповів керівник відділу продажу Андрій Неїлко.

Усі присутні мали змогу взяти участь у розіграші призів від “Renault” та партнерів компанії.

Наприкінці розіграли головний приз – сертифікат на знижку у розмірі 20 тисяч гривень на покупку позашляховика “Renault Kadjar”.

Щаслива власниця головного призу