Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва творців цієї сфери привітали у стінах Палацу культури Луцька.

На урочистості завітали радник міського голови Ігор Поліщук, перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Ірина Чебелюк, директор департаменту культури Тетяна Гнатів та велика кількість гостей, життєвий шлях яких тісно пов’язаний із культурою та мистецтвом, повідомляють у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

На початку гості заходу переглянули фільм «Культурний ренесанс» про основні досягнення галузі культури міста Луцька у 2019-му році. А їх насправді чимало: широке різноманіття фестивалів, культурно-мистецьких заходів, які з успіхом відбуваються у нашому місті і вже стали його візитівкою, суттєве оновлення матеріально-технічної бази закладів позашкільної освіти, реконструкції та відкриття оновлених закладів культури та багато іншого.

Вітаючи луцьких митців напередодні професійного свята, радник міського голови Ігор Поліщук зазначив: «Луцьк зараз переживає культурний ренесанс, і насправді з цим важко не погодитись. Усі ці досягнення стали можливими завдяки вашій щоденній праці, вашому завзяттю та бажанню змінювати наше місто, робити його унікальним. Чим більше дітей сьогодні займаються мистецтвом та відвідують мистецькі школи, тим успішнішим стане наше суспільство у майбутньому, адже заняття мистецтвом виховують у молоді особливий естетичний смак, людяність, справжні цінності, вчать долати труднощі, роблять їх багатогранними особистостями, допомагають розкрити й інші таланти. Саме такі особистості забезпечать процвітання та успіх нашій державі».

Також до вітальних слів долучилася директор департаменту культури Тетяна Гнатів, подякувавши усім працівникам культури за те, що формують особливу ауру нашого міста.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Відзначили найобдарованіших школярів. ВІДЕО