У Луцьку мають намір розвивати водний туризм – для цього закупили човни, яких на весну має налічуватися близько 25 штук.

Про це повідомив очільник Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства Богдан Бальбуза 5 жовтня у програмі «Актуально» на 12 каналі.

«Ми починаємо відроджувати різні цікаві напрямки. Одним із найяскравіших буде водний туризм. Це походи, маневрування, прогулянки», – розповів він.

За його словами, за допомогою Волинської обласної ради закупили водний флот, і з весни ним можна буде користуватися.

«Станом на весну, я сподіваюся, він буде налічувати близько 25 човнів. Мало в якій області є такі ресурси. З весни ми будемо нарощувати масовість як у дитячому водному туризмі, так і заходити на такі платні послуги для дорослих», – зазначив очільник центру.

«Знаходитися це все буде на базі нашого центру (Коперника, 12) і велика частина гуртків буде відбуватися там… Гуртки водного туризму будуть переважно при центрі, тому що байдарки зберігаються там», – пояснив Богдан Бальбуза.

«У нас біля вулиці Ковельської є така велика заплава. Зараз вона трішки заросла, але буде розчищена. У співпраці з Луцькою міською радою будуємо плани, щоб там на весну був постійний рух, щоб там кипіла вода. Тобто з одного боку – гуртки, з іншого – платні послуги, які можуть надавати бюджетні установи для поповнення бюджету», – зауважив керівник центру.

Про те, як записати дитину на гурток з водного туризму, за його словами, можна дізнатися на сайті центру.