Відомий луцький ресторатор Андрій Котищук розповів про те, як він їздив до президента Володимира Зеленського на співбесіду як претендент на посаду голови Волинської ОДА.

Про це йшлося у програмі «По дорозі» на 12 каналі 5 жовтня.

«Я був на співбесіді у президента, коли була посада губернатора в області. Я був на двох співбесідах. Не склалося. Мене не вибрали. Так буває в житті. Не знаю, чому вибір впав на іншу людину. Мені ніхто цього не пояснював», – сказав він.

Він пригадав, як відбувалася сама зустріч.

«Я зустрівся вперше з діючим президентом України. Ця зустріч була напружена і хвилююча для мене. Ми прийшли в кабінет, нас посадили за стіл з іншими кандидатами. Ми спілкувалися дуже довго. Потім по одному викликали в кабінет до президента, де сидів не тільки президент, а ще дві людини.

Співбесіда була коротка – хвилин 5, не більше, ми поспілкувалися про те, чим займаюся зараз, які в мене плани і так далі», – розповів ресторатор.

Він каже, що загалом співбесід було дві: перша – із представниками Офісу президента, друга – із самим президентом.

«Питали, як би я діяв у тій чи іншій ситуації. На першій співбесіді ці відповіді задовольняли, на другій, напевно, теж задовольняли, але хтось… Я не знаю, чому мене не вибрали, не хочу про це судити, говорити. Так сталося. Все», – сказав Андрій Котищук.

Нагадаємо, у вересні 2019 року Андрій Котищук був у переліку претендентів на посаду голови Волинської ОДА.