Руханка, спортивні естафети, нові знайомства та подарунки. Для дітвори у Луцьку організували спортивне свято. Таким чином вирішили підтримати дітей-переселенців та тих, чиї батьки нині боронять українську землю. Формат дійства був цікавим та невимушеним. Тож задоволеними лишилися усі.

Як це було – у сюжеті.

Дітвора з різних куточків України зібралася на спортивному майданчику у Луцьку. Іра, Маша та Поліна тримаються за руки, беруть участь в естафетах та підтримують одна одну. Вони познайомилися нещодавно, але вже стали хорошими друзями.

Спортивне свято організували у центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Діти нині мало виходять на вулицю, спілкуються з однолітками і взагалі ведуть менш активний спосіб життя.

«Тривога, побоювання з боку батьків… Ми намагаємося їм показати, що не все так погано, що є інший бік медалі. Вони вимушені були сюди приїхати. Ми їх раді зустрічати. Хочемо, щоб вони відчували, що ми зараз єдині як ніколи. І щоб вони відчували нашу підтримку», – розповів директор центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександр Кулаков.

Саме тому їх вирішили залучити до спорту. Спершу руханка, потім естафети для менших і для старших. У них поєднали різні види спорту. Утім, для перемоги у кожній, кажуть хлопці, потрібні швидкість і концентрація.

На спортивному майданчику більше як 70 дітей. Велика частина – багатодітні сім’ї та діти військових, які нині захищають Україну.

«Це та категорія дітей, які нині потребують особливої уваги. Вони обділені батьківським теплом. Ми намагаємося у такий спосіб цю любов компенсувати», – запевнив Олександр Кулаков.

Кожен учасник руханки та естафет отримав приємні бонуси. Рюкзаки, солодощі, іграшки та книжки. Їх передали благодійники з Англії. Спортивні дні, запевнили організатори, проводитимуть і надалі.