Найкращі легкоатлети України приїхали до Луцька, аби взяти участь в чемпіонаті.

З 21 по 23 серпня на стадіоні “Авангард” триватимуть спортивні змагання. Це стане основним відбірковим турніром до чемпіонату світу.

Головний тренер збірної В’ячеслав Тиртишник пояснив, що 24 серпня відбудеться засідання виконкому Федерації легкої атлетики України для подальшого затвердження складу команди, що прийматиме участь у чемпіонаті світу у місті Доха (Катар).

“Ці спортсмени вже точно поїдуть у Доху. Проте атлети, які до цього часу не матимуть нормативів, матимуть шанс виконати їх до 6 вересня і бути доданими до складу. Саме після цієї дати і буде остаточно сформований склад команди”, – розповів Тиртишник.

За його словами, на сьогодні українцями виконано 31 норматив. Змішана і жіноча естафетні команди 4х400 метрів посідають 15-ті місця, і, оскільки відбираються 16 команд, вони зберігають високі шанси на участь.

“З урахуванням потенційних нормативів на чемпіонаті України і разом з учасниками естафети наша команда, найімовірніше, виросте приблизно до сорока спортсменів”, – додав головний тренер збірної.

Наталія ГОЛУБ