У Луцьку відкрили третю клініку сімейної медицини “Біхелсі”. Ще один заклад мережі розташувався на вулиці Львівській, 73. Директор мережі клінік «Біхелсі» Іван Гусак запросив гостей на оглядини.

За його словами, від ідеї до реалізацїі минуло не так багато часу. Все відбулося завдяки професійності усіх причетних до створення третьої  клініки “Біхелсі”.

“Дуже чудово, що кожен робить свою роботу і знає, що робити. Особисто мені приємно спостерігати, як виросла за останні роки фаховість людей, які на цій ділянці роблять”, – каже Іван Гусак.

Клініка “Біхелсі” – багатопрофільна. Тут пацієнти можуть отримати послуги і первинної, і вторинної ланки. Тобто сімейні лікарі, терапевти, неврологи, масажисти, гастроентерологи, ендокринологи й інші спеціалісти – до ваших послуг. До слова, тут же можна зробити щеплення від коронавірусу, що нині дуже актуально. І що важливо:  усі працівники “Біхелсі” надають якісний та вчасний сервіс!

Ще одна перевага цієї клініки – своя лабораторія. Тут можна зробити загальний аналіз крові, сечі, аналіз на холестерин, глюкозу і не тільки. Аналізи можна здати вранці, а вже по обіді отримати результати. Все для зручності пацієнтів “Біхелсі”, – запевняє завідувачка клініки. Ба більше, це безоплатно, адже послуга гарантована пацієнтам державою.

“Це великий плюс для пацієнта і сімейного лікаря, що в нашій лабораторії будуть аналізи проводитися протягом 24 годин”, – каже завідувачка відділення №3 клініки “Біхелсі” Наталія Назарук.

А ще всередині клініки просторо і красиво, наче в галереї мистецтв. Комфортні умови – хороший додаток до мотивації працювати добре, – переконана медична директорка Надія Шкоропад.

“Як ви тільки переступаєте поріг клініки, вас перехоплює дух і ви кажете: “Вау, тут класно, тут світло”. По-перше, ви бачите, в яких умовах працюють лікарі. Звичайно, їм захочеться все робити можливе для того, щоб був задоволений і пацієнт”, – каже вона.

Ще одна клініка “Біхелсі” – джерело змін української медицини, запевняє співзасновник мережі Віктор Корсак:

“Такі заклади, як ми відкриваємо, як відкривають інші люди, вони роблять лікарів, повертають їм цю достойність, на яку вони заслужили і яка втрачалася. А ситуація змушувала їх займатися тим, що в принципі їм не характерно”.

За словами Івана Гусака, “Біхелсі” на Львівській у Луцьку – далеко не останнє відкриття. Вже незабаром клініки сімейної медицини з’являться у Любешеві, Старій Вижівці і Маневичах.