У Луцьку влаштовують світський раут, аби показати, наскільки Волинь – привабливий регіон  для кіновиробників та продюсерів.

Захід відбудеться 29 жовтня о 17:00 у РЦ Промінь.

«Ми маємо подвійне завдання – представити наш край – місто Луцьк, Волинську область, як привабливий регіон для кіновиробників та продюсерів, показати наскільки наша природа, локації, архітектура гарні та кінопривабливі. Друга задача – познайомити волинського глядача із українським кінематографом. Кіно зосереджене у великих містах – Київ, Одеса, Львів. З іншого боку, локації там вже вичерпуються і потрібно шукати гарні локації по всій Україні. Нам треба спіймати цей шанс і представити Волинь», – пояснює заступник голови ГО «Волинська кінокомісія» Сергій Шараєвський.

За його словами, щоб створити базу локацій – потрібні кошти, за які location-компанії відфотографують та знімуть їх на відео, з точки зору продюсерів та кіновиробників.

«Місяць тому ми зустрілися з Сергієм Шараєвським на Kyiv Media Week та говорили про розвиток українського кіно. Запланували активно розвиватися в цьому напрямку на регіональному рівні. Кіно – це не тільки про культуру, а й про місцеву економіку. Ми хочемо робити Дні українського кіно, запрошувати творчі групи з прем’єрами фільмів. Ми маємо бути готові до прийому продюсерів з інших міст та з-за кордону», – розповів заступник голови Волинської облдержадміністрації Андрій Ярмольський.

Також на зустрічі влаштують допрем’єрний показ фільму «Чому я живий» та творча зустріч з авторами та акторами фільму

Кінофільм «Чому я живий» отримав держпідтримку як переможець Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно України. Гості заходу матимуть унікальну можливість поспілкуватися з продюсерами, режисерами та акторами фільму

Програма заходу:

17:00 – 18:00 George’s Club (3-й поверх)

Підписання меморандуму про співпрацю між Волинською облдержадміністрацією, Одеською кіностудією та Волинською кінокомісією. Вихід до преси.

18:00 – 20:00 Multiplex Луцьк (1-ий поверх, зал №1)

Вступне слово продюсера, режисера та акторів. Перегляд фільму «Чому я живий».

Для акредитації журналістів вкажіть назву ЗМІ, ПІБ представника та контактний номер телефону. Дані надсилайте у Telegram, Viber за номером телефону +380680011300, Ірина.