Із луцької автостанції №1 відновили деякі рейси, які були скасовані через невакцинованих водіїв або суттєве зниження пасажиропотоку, пов’язане з новими правилами перевезень.

Про це ІА ВолиньPost повідомила голова правління ПАТ «Волинське обласне підприємство автобусних перевезень» Інеса Корнейчук.

Нагадаємо, 21 жовтня, в Україні почали діяти нові правила пасажирських перевезень між областями. Так, заборонене здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах, авіаційним та залізничним транспортом у міжобласному сполученні, якщо у пасажира немає документу про принаймні одну дозу вакцини від коронавірусу, негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення коронавірусу SARS-CoV-2.

Ці обмеження не стосуються людей до 18 років.

Тож, деякі рейси скасували, зокрема – через невакцинованих водіїв. Так, з Луцька 25 жовтня у рейс не вийшли 39 міжобласних автобусів.

Наразі ж відомо, що відновили перевезення автобуси “Луцьк-Демидівка”, “Луцьк-Баболоки”, “Луцьк-Пітушків”, “Луцьк-Вараш”.

Утім, із Луцька досі не їдуть рейсові автобуси у Івано-Франківськ, Хмельницький, Вінницю та Буковель. Автобус “Луцьк–Буковель” наразі їде лише до Львова.