Луцький ТРЦ “ПортCity” відзначив 5-ту річницю. Святкували з розмахом: влаштували конкурси, майстер-класи, розіграші подарунків і драйвовий концерт, хедлайнерами якого стали Ірина Білик та Дзідзьо. Усього в святкових заходах взяла участь рекордна кількість людей – близько 60 тисяч відвідувачів.

Святкування розпочалося ще з 11 години 29 червня. На території працювала фуд-зона з різноманітною кухнею, для дітей влаштували безліч атракціонів та розваг: майстер-класи, конкурси тощо.

До слова, цього ж дня відкрили і повністю оновлений стильний гіпермаркет “Там Там”. Тепер його не впізнати: у магазині з’явилися кілька оновлених продуктових відділів. Зокрема – м’ясний, рибний, фреш-зона, відділ із напоями. Запрацювала і своя коптильня, що тішить відвідувачів смачними натуральними делікатесами. Оновили у «Там Тамі» і холодильне обладнання – нині воно не лише практичне, а й доволі сучасне та естетичне. Як і 27 модернізованих кас.

Новий логотип “Там Таму”

Серед відвідувачів, які встигли оцінити модернізований “Там Там”, – народний депутат України Степан Івахів з дружиною Світланою та Олег Галущак.

“Це європейський рівень. “Там Там” дуже змінився, одназначно – в кращу сторону. Сюди можна приходити не лише за покупками, а й для того, аби просто гарно провести час. Нова концепція – “Сімейні традиції” – дуже близька волинянам. Я думаю, це оцінять відвідувачі”, – поділився Олег Галущак.

А ще у гіпермаркеті облаштували “Coffe Place”. Там створили умови для задоволення потреб усіх кавоманів: встановили сучасні швейцарські кавові апарати, поставили стильні та зручні горнятка. Смакувати кавою можна на місці або взяти напій з собою.

“Так, нам ще є, над чим працювати. Ми маємо ще час, аби допрацювати деякі моменти. Ми будемо вдосконалюватися, розширяти асортимент, покращувати якість обслуговування. Але головне – що всі задоволені. Волиняни дуже позитивні люди, мені це подобається”, – сказала керівниця об’єднаного бізнесу “ТРЦ “ПортCity”  та гіпермаркет “Там Там” Наталія Антоненко.

З 13:00 розпочалася концертна програма. Відкривали подію фіналісти конкурсу «Таланти ПортCity 2019». Діти змагалися у трьох категоріях: танці, вокал та акторська майстерність. Переможці у кожній з номінацій отримали по 10 тисяч гривень.

Ближче до вечора лучан розважали відомі місцеві колективи: TAKABANDA, HAVANA та ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК.

Головною ж родзинкою свята стали виступи Ірини Білик та Дзідзьо. Тисячі зустріли їх вибухом оплесків. Артисти вітали ТРЦ “Портcity” та гостей свята з річницею.

“Дякую, Луцьк! Вітаю вас з річницею “Портcity”! Дякую народному депутату Степану Івахіву за організацію такого крутого свята!” – сказав зі сцени Дзідзьо.

Під час його виступу на сцену вийшов Ярослав Карпук – учасник шоу “Голос.Діти” зі Старої Вижівки. Дзідзьо закликав усіх підтримати Ярослава у шоу, адже хлопець – з його команди. Затим талановитий волинянин з вражаючим голосом виконав пісню, яку публіка зустріла хвилею бурхливих овацій.

“Ми дуже радіємо, що все пройшло максимально комфортно і безпечно – так, як ми й планували. Люди дуже чекали цього свята – це очевидно, адже прийшли десятки тисяч відвідувачів. Дякуємо усім, хто долучився до святкування. До речі, артистів ми обирали не просто так. На нашому сайті було голосування – лучани самі обирали, кого хочуть бачити на святкування річниці ТРЦ “Портcity”. Більшість проголосувала саме за цих зірок. То їх ми й запросили”, – поділилася Наталія Антоненко.

Фото Поліни БЕРЕЗЮК