Депутати Луцької міської ради перерозподілити кошти міського бюджету.

Для безпеки юних лучан міська рада виділила 60 тисяч гривень для закупівлі школярам світловідбивних елементів та жилетів, пише Волинь24.

Про це стало відомо у середу, 27 листопада, на пленарному засіданні сесії Луцької міської ради.

За словами директорки департаменту фінансів та бюджету Лілії Єлової, на соціальну допомогу для дітей виділили 150 тисяч гривень; забезпечення хворих на цукровий діабет – 260 тисяч гривень; забезпечення постраждалих у результаті ЧАЕС – 25 тисяч.

Також 35 тисяч гривень виділили на кронування дерев на території прокладання оптоволоконних мереж, на придбання мотокос і кущорізів – 24 тисячі.

На ремонт вулиць міста направлять 150 тисяч гривень, на електроенергію та заробітну плату працівникам ДКП «Луцьктепло» – 2 мільйони гривень.

Також 700 тисяч гривень спрямують на ремонт ліфтів, 70 тисяч – на відлов безпритульних тварин КП «Ласка», 300 тисяч на відзначення новорічно-різдвяних свят.

Таку ж суму виділять на знесення малих архітектурних форм і на придбання новорічних подарунків для дітей з особливими освітніми потребами, 251 тисячу гривень на ремонт бібліотеки на вулиці Президента Грушевського.