У 2020-му році рухомий склад Луцького підприємства електротранспорту поповниться новими тролейбусами. 

Про це повідомляє пресслужба Луцькради.

Луцька міська рада спільно з Європейським інвестиційним банком та Міністерством інфраструктури України в рамках проєкту “Міський громадський транспорт України” працює над впровадженням субпроекту “Оновлення інфраструктури електротранспорту міста Луцька Волинської області”.

Проект передбачає придбання 30 нових тролейбусів, а також прокладання відрізку тролейбусної лінії, що сполучить мікрорайон ЛПЗ та вулицю Львівську.

На цей час реалізація першої частини субпроекту (а саме, закупівля рухомого складу) на стадії завершення.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: На Волині очікується погіршення погодних умов

У рамках міжнародної закупівлі №2019/S 113-276199 від 14.06.2019 “Поставка 30 нових 12-метрових низькопідлогових тролейбусів, включаючи набір запасних частин та витратних матеріалів, набір обладнання та інструментів для обслуговування, ремонту та супутніх послуг”

2 вересня минулого року відбулось відкриття пропозицій. Дві компанії взяли участь у тендері. Це Консорціума ВАТ “Керуюча компанія холдингу “Белкоммунмаш” і ТОВ “БКМ-Україна” та Дочірнього підприємства “Автоскладальний завод №1” Публічного акціонерного товариства Автомобільна компанія “Богдан Моторс”.

На цей час триває процедура оцінки тендерних пропозицій та процес визначення переможця.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Згідні на переїзд базарувальники просять допомоги у луцьких муніципалів

Згідно оновлених Плану закупівлі та Фінансового плану підпроєкту “Оновлення інфраструктури електротранспорту міста Луцька Волинської області” від 30 січня 2020, підписання контракту на поставку рухомого складу заплановане на 24 лютого 2020 року.

Сама ж поставка тролейбусів відбудеться п’ятьма частинами по шість тролейбусів кожна.

Варто зазначити, що в бюджеті Луцької міської територіальної громади на 2020 рік закладено кошти на співфінансування підпроєкту “Оновлення інфраструктури електротранспорту міста Луцька Волинської області” в сумі 17 316 тис. грн.

Таке співфінансування також передбачене “Програмою розвитку Луцького підприємства електротранспорту на 2016-2020 роки” (рішення Луцької міської ради від 30.06.2016 №10/7 зі змінами).

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Нові ціни: за яким тарифом лучани платитимуть за тепло