Перевірити гостроту зору чи стан ока, отримати настанови від фахівців та одразу ж підібрати лікування. Усе це пропонують у сучасній офтальмологічній клініці Оptometry clinic. Днями заклад запрацював у центрі Луцька. Тут готові допомагати і новонародженим діткам, і літнім людям.

«Тут поєднали дві назви. Оптометрія – це наука про очі, про корекцію, про допомогу бачити дітям, дорослим, підліткам. І клініка. Зараз багато є оптик, хірургічних клінік. Хірургічні клініки оперують, оптики продають окуляри. Але в усьому світі оптометрія – це дуже важлива наука, тому що між окулярами і хірургією є дуже багато проблем, які мають лікуватися терапевтично», – розповів медичний директор, офтальмолог Максим Шеховцов.

Вчасно допомогти – основне завдання для лікарів. Для цього у клініці постійно чергують офтальмологи та оптометристи. Працюють, кажуть, за міжнародними стандартами. Діагностика та лікування найменших відбувається доступною для них мовою – тому маленькі пацієнти зовсім не бояться ні лікарів, ні обладнання.

«Коли ми почали заглиблюватися в ці оптометричні проблеми – підбір окулярів, косина, ліниве око, навіть головний біль, який виникає через неправильну корекцію, то виявилося, що ці проблеми не лише дитячі, а й в дорослих часто трапляються. Ми приймаємо діток з народження, а найстарший до нас приходив чоловік 98 років», – пояснив Максим Шеховцов.

Лікарі кажуть, що першочергове завдання клініки – надавати пацієнтам кваліфіковану допомогу. Для цього тут є сучасне обладнання, яке дозволяє отримати значно більше інформації про стан пацієнта. До прикладу, тут можна зробити кератотопографію. Це сучасний метод діагностики рогівки ока за допомогою комп’ютера і кератографа. Застосовуючи щілинну лампу, можна перевірити стан задньої поверхні ока, кришталика, продіагностувати стан судин чи очних нервів.

«В нас є вся необхідна апаратура доля перевірки гостроти зору. Різними методиками перевіряємо гостроту зору. І ми оглядаємо передній і задній відрізок ока за допомогою спеціальної апаратури, яка називається щілинна лампа. Проводимо кератотопографію обов’язково, це важливо для того, щоб пропонувати спеціальні лінзи. У нас є інше обладнання для комп’ютерної діагностики зору. І в нас буде апаратне лікування для діток», – перелічує офтальмологиня Оксана Поліщук.

Лікарі запевняють: тут ви не отримаєте довжелезних рецептів на захмарні суми. Адже головне – не просто продати послугу, а допомогти. У своїй практиці клініка використовує передові методи лікування. Зокрема такий продукт, як лікувальні нічні лінзи, є свого роду проривом і нажаль, навіть у столиці, мало ким використовується. Проте лікарі Оptometry clinic йдуть в ногу з часом і технологіями, і успішно практикують їх у лікуванні вже не один рік.

До того ж тут одразу можна замовити контактні лінзи або ж підібрати окуляри чи оправи.

«Є в нас можливість пропонувати таку продукцію, яка, можливо, ще не дуже широко використовується. Це – нічні лінзи, індивідуальні лінзи… Ми всіх запрошуємо на огляди, і будемо пропонувати ці та інші послуги», – каже Оксана Поліщук.

Окрім того, Оptometry clinic пропонує соціальний проєкт для українських захисників.

«Оскільки ми працюємо за стандартами і протоколами США, Великої Британії, то розуміємо, що рівень послуг повинен бути найкращим для наших пацієнтів… І оскільки ми розуміємо, що в нас є великий пласт захисників, які мають отримати якісну послугу, то пропонуємо безкоштовний огляд для військових, територіальних формувань та їх сімей», – повідомив директор з розвитку Андрій Товкайло.

Засновники стверджують, що війна підняла в нашій країні складне, але дуже важливе питання: що є найважливішим на сьогодні, який ресурс є безповоротним? А це – життя і здоров’я.

Особливістю ж свого проєкту називають надання безкоштовної офтальмологічної допомоги не лише військовим, правоохоронцям, членам територіальної оборони і їхнім сім’ям, а й усім внутрішньо переміщеним особам, які постраждали від військової агресії з боку росії.

Цю ідею, запевняють у клініці, популяризуватимуть по всій Україні, проте почали саме в Луцьку.

«Моя місія – зробити надання таких послуг нормою не лише в Луцьку, а й у інших містах України. Хлопці воюють, багато людей приїздять сюди, ми маємо допомагати їм безкоштовно, тому було прийняте рішення підтримати проєкт», – зазначив партнер проєкту Олександр Вишневський.
«Найкращий варіант зберегти свій стан – запобігти будь-якій проблемі, прийти на огляд для консультації. Бо зараз час складний, багато переживань, до того ж і є чимало факторів, через які зір може погіршитися. І якщо вчасно не почати профілактичні заходи, то зір може погіршитися», – додав медичний директор Максим Шеховцов.

Засновники Оptometry clinic зазначають, що у цей складний час їхня місія – допомога усім можливим досвідом та знаннями, бо разом ми сильні, разом ми непереможні. Погляд у наше спільне здорове і незалежне майбутнє починається з очей.

Клініка з’явилася у Луцьку завдяки вимушеному переїзду сюди висококласних спеціалістів та перевезення обладнання з інших міст України. Утім, попри війну у країні, лікарі не мають бажання закидати практику, адже найкращий варіант зберегти зір – вчасно діагностувати та спрацювати на випередження проблеми і не допустити його погіршення. Тож тепер постійно працюватимуть у Луцьку.

Офтальмологічна клініка Оptometry clinic працює за адресою: м. Луцьк, вул. Словацького, 12.

Записатися на прийом у Луцьку чи отримати додаткову інформацію можна за номером телефону +38 068 676 03 03

Клініка в інтернеті:

Сайт: https://optometry-clinic.com/

Сторінка у фейсбуці: https://www.facebook.com/Optometry-Clinic-105060854749166/