Лучанам, які надто тривожаться від новин, пропонують безкоштовну психологічну допомогу. Психологи міста об’єдналися у штаб, щоб у цей складний час підтримувати людей.

«Мета психологів – донести до людей, що вони мають дозволяти собі позитивні емоції. Тому що це та опора, яка дасть можливість людям переживати і бути далі ресурсними. Тому на одну негативну емоцію треба дати багато позитивних. Одна негативна – п’ять позитивних»,  – каже психологиня-арт-терапевтка Ірина Бурда.

Психологи наголошують: позитив шукати слід навіть у найменших дрібницях і в жодному разі не забувати радіти, навіть попри те, що надворі війна. Якщо самотужки приводів для радості знайти не вдається, а паніка через негатив зростає – звертайтеся до психологів.

«Як заспокоїти психологічну атаку, як подолати депресію, як самоорганізуватися, як знайти внутрішній резерв, як зрозуміти, що починаються психологічні проблеми. Не зволікайте, приходьте до психологів. У штабі працює 48 психологів, склали графік роботи. Консультуємо і за допомогою телефону», – повідомила начальниця управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан.

Аби отримати кваліфіковану психологічну допомогу, можна приходити безпосередньо у приміщення Палацу урочистих подій, що на пр. Соборності, 18. Цілодобово працює телефонна лінія «Психологічна підтримка. Луцьк» за номером 0 800 400 332.