У Луцьку організували пункти збору товарів для наших захисників. Мешканці несуть до них їжу, ліки, засоби гігієни, ковдри, мішки та інше із самого ранку.

Про те, що найбільше потрібно і куди приносити, розповіла Ольга Матвєєва.

Один з таких пунктів – Театральний майдан. Волонтери приймають усе, однак є списки найнеобхіднішого. Це зокрема харчі, що можуть довго зберігатися, засоби особистої гігієни, а також теплі ковдри, спальні мішки, батарейки, ліхтарики, каремати, сухий спирт, сірники, одноразовий посуд, устілки для взуття, цигарки та пляшки, аби зустрічати ворога із «коктейлями Молотова». Але найбільше просять приносити ліки й мішки.

«Першочергово це, звичайно, медицина. Потрібна медицина. Зараз пішла команда – просять мішки. Самі розумієте для чого. Будь-які – будівельні, для цукру… Це потрібно зараз першочергово», – розповів волонтер Вадим Шевчик.

Лучани скаржаться, нарікають і геть не розуміють: «Нова лінія» та «Епіцентр» у такий складний час підняли ціни на мішки!

«У «Новій лінії» в два рази ціна зросла на мішки. Це позорисько. Можна сюди віддавати безплатно, сюди везти і віддавати», – розмірковує лучанка.

Попри таку позицію магазинів, лучан ціни не лякають. Тут усе, що принесли та привезли, фасують і відправляють військовим.

«Першочергово це йде на Нацгвардію, тероборону Луцька, по Волинській області, і так само, звісно. до ЗСУ. Тому що Волинь вся, і вся Україна покрита, самі бачите, якими діями. Все розфасовуємо по всій Україні», – каже волонтер.

Збір триває щодня, без вихідних, з 9-ї до 17-ї години. Інші пункти збору у мікрорайонах міста:

– приміщення «Стріла» на бульварі Дружби народів, 13а;

– приміщення «Олімпія» на проспекті Відродження, 39;

– приміщення «Білий м’яч» на вулиці Конякіна, 35;

– приміщення «Одісей» на вулиці Наливайка, 10;

– приміщення «Юність» на проспекті Президента Грушевського, 12;

– приміщення «Атлет» на вулиці Степана Бандери, 13.

Саме ви можете допомогти нашим захисникам!