У Луцьку знайшли родичів старшого льотчика 25-річного Романа Чвиря, який служить у Ростовській області та чий полк бомбить Україну.

Про це стало відомо із розслідування «Слідства.Інфо».

Батько Романа Чвиря Віктор – теж колишній пілот, літав на гелікоптері Мі-24.

«Показовий момент: чоловік вподобав і поширив відеозапис, де російський гелікоптер під час вторгнення в Україну обстрілює аеродром Гостомельщини під Києвом. Відео називається «Хорошая работа». Також чоловік регулярно вподобує та поширює відеозаписи окупантів, які стосуються вторгнення в Україну. Погортавши фотографії Віктора Чвиря, побачив фотографії з Луцька. Виявляється, у нього є двоюрідний брат, який проживає в Луцьку», – йдеться у сюжеті.

Журналіст зателефонував до родичів льотчика у Луцьку та поцікавився, чи в курсі вони, чим займається їхній племінник.

«Брат каже, що він (Роман, – ред.) не вилітає. Обіцяє, що не буде вилітати. Він переосмислив все», – заявили телефоном родичі.

«Але чи правда це? Чи виконає Рома наказ вбивати сім‘ю свого дядька, якщо Путін накаже? Чомусь (бо слухала перехоплені розмови росіян з мамами, читала новини про зґвалтування) думаю, що виконає. І Роман Чвир – не єдиний ідентифікований льотчик, хто має родичів в Україні», – написала у фейсбуці журналістка «Слідства.Інфо» Анна Бабінець.