Працівники КП «Луцькводоканал» та відділу екології Луцької міської ради виявили ще два джерела неприємного запаху, який відчувають жителі Луцька.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

“По напрямку вітру, який 2 липня був західним, а також за розповідями очевидців було виявлено, що досить різкий і неприємний сморід виникає від так званих полів фільтрації Рожищенського сир заводу. Ці поля займають велику площу, мають специфічний неприємний запах, який  посилюється у спеку і підвищену вологість”, – йдеться у повідомленні.

Порушення нещодавно зафіксоване і в районі вулиці Мамсурова, де було здійснено самовільний і незаконний скид несанкціонованих стоків транспортним засобом, який не має дозволів на використання точки зливу КП «Луцькводоканал».

“Працівниками підприємства уже встановлено маркування транспортного засобу і його місцезнаходження, подані клопотання в поліцію і муніципальну варту для виявлення власника і застосування штрафних санкцій, щоб попередити самочинні скиди невідомих речовин в каналізацію”, – повідомили у Луцькраді.