Міжнародний боксерський турнір – у Любешові! На два дні в районний центр Волині приїхали спортсмени із України та Білорусі. Вони взяли участь у турнірі пам’яті народного депутата Ігоря Єремеєва. Це змагання проводять вже вдруге, проте, минулоріч у ньому взяли участь лише волинські боксери. Цього ж разу географію змагань суттєво розширили. Для поліського райцентру турнір такого рівня – перший в історії.
Раніше Ігор Єремеєв придбав для любешівського боксерського клубу “Удар” ринг. Саме на цьому рингу і мали провести турнір ще за життя Єремеєва. Але – не встигли. Вже після смерті бізнесмена його ініціативу підтримав друг та партнер Степан Івахів.
Охочих подивитись на боксерські бої чимало, оскільки поєдинки були видовищними. Турал  і Акім – боксери, які приїхали із Миколаєва, та стали переможцями у своїх вагових категоріях. Незважаючи на те, що боксом займаються не дуже давно – чотири роки, вже мають чимало нагород.
Загалом, кажуть організатори, у турнірі взяли участь близько ста спортсменів. Так як все пройшли успішно, змагання планують проводити і наступного року. Проте, залучатимуть до цього ще більше боксерів як з України, так і з-за кордону.