Довго будуємо, швидко відкриваємо. На Волині ще один навчальний заклад розпочав свою роботу у січні. Нову школу в Любохинах, Старовижівського району зводили дев’ять років. Проект почали робити ще у далекому 2011-му.

Стара школа функціонує з 1933 року.

Нині в Любохинах – просторе трьохповерхове приміщення. За парти тут можуть сісти 198 учнів. Для них облаштували 19 класних кімнат, три лабораторії, два кабінети інформатики та три майстерні.

Загальна вартість проекту нової школи в Любохинах – майже 83 млн грн. З них понад 80 % – гроші Державного фонду регіонального розвитку, решта – з місцевого бюджету.

Цю школу відкрили у середу, 15 січня. А у понеділок, 13 – урочисто відкрили ще один довгобуд – школу в Осівцях, Камінь-Каширського району. Там будівництво теж трьохповерхової будівлі обійшлося у 75 млн грн.

Того року великих об’єктів не відкривали, лише розпочали будівництво ще однієї обіцяної школи у селі Стобихівка теж Камінь-Каширського району. Цю – найбільшу за проектом будівлю попередньо оцінюють у понад 117 млн грн. З яких знайшли лише два з половиною. На них мають облаштувати фундамент. Решту – проситимуть в Фонду регіонального розвитку. А поки 264 дитини змушені навчатися у дві зміни у місцевій старенькій школі першого другого ступеня. Старші відвідують альма-матер в сусідньому Карасині, що за 12 км.