В області розпочалося будівництво одного з найбільших волинських довгобудів – школи в селі Стобихівка Камінь-Каширського району.

Про це повідомили у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Загальна кошторисна вартість об’єкту становить 117,7 мільйона гривень. Основним джерелом фінансування визначено Державний фонд регіонального розвитку. На сьогодні з ДФРР надійшло на рахунки розпорядника 2 мільйони гривень. Окрім того, 410 тисяч гривень виділено з районного бюджету, як співфінансування.

Тож будівельники вже приступили до робіт. В цьому році передбачено виконання земляних робіт та заливання фундаменту.

Зазначають, що тендер виграло харківське підприємство ТОВ «Навітехсервіс». Однак, після проведення перемовин, за участю тимчасово виконуючого обов’язки голови обласної державної адміністрації Олександра Киричука, підрядна організація уклала договір субпідряду з волинською будівельною фірмою «Житлобуд-2», яка має чималий досвід зведення навчальних закладів в регіоні.

Нагадаємо,  жителі села Стобихівка влаштували акцію під Офісом Президента.

Нагадаємо, у Стобихівці Камінь-Каширського району діти з початку навчального року не пішли до школи. Батьки не пустили дітей через непочате будівництво нового навчального закладу у селі, адже нинішнє приміщення школи – аварійне. Будувати нову школу збиралися  вже більше десяти років.