Нововолинці продовжують боротися за дорогу на вулиці Грінченка.

Розповідають, що привезли шлак і збираються викладати, навіть не опустивши рівень землі. Це, за їхніми словами, призведе до підтоплення будинків, повідомляє Буг.

На вулиці провели роботи з модернізації водопроводу. Люди були обурені станом дороги після заміни труб. Однак місцева влада запевнила, як тільки земля ущільниться, все повернуть до попереднього стану.

17-го жовтня на вулицю привезли шлак: одну машину висипали, іншу – люди не дали. Жителі розповідають, що рівень землі настільки високий, що в період дощів топить їхні будинки, а якщо ще покласти зверху цей шлак, буде більша біда. Окрім того, вони проти радіоактивної породи на їхній вулиці.

Люди хочуть, щоб дорога була заасфальтована, і говорять, що їм обіцяли. Зазначають, що в іншому варіанті могли б принаймні щебінь висипати.

“Порода – вона ж у будь-якому варіанті шкідлива. Тут різні домішки з землі дістані. Це не подарунок, через що і тримають десь на териконах, закордоном взагалі закопують під землю, а нам на дороги висипають. А ще полежить тут і наступного року буде пилюка”, – говорить місцевий мешканець.

Жителі вулиці Грінченка також бідкаються, що в дощові дні вода біжить по вулиці, рову не має, все йде до людей на городи і до хат. А весь шлак змиває на вулицю Княгині Ольги.

“Це є русло від природи, і це не жарт. Потрібно брати грейдери, вивозити землю, рівняти. Тоді вже викладати дорогу“, – бідкаються люди.

Мешкані Грінченка також розповіли, що близько 7-ми років тому за власні кошти їм вже привозили породу.

“Раніше ще казали, що потрібно зачекати, бо будуть міняти труби, а тепер хочуть зробити те ж саме, ще й наразити на небезпеку підтоплення. Проклали труби – то добре, та понавозили глини і тепер породу хочуть класти на це все. Подивіться на куски того шлаку. Потрібно ж доробити все нормально”, – говорять жителі.

До слова, на дорозі, де був асфальт, його поклали назад.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У селі на Волині не дали провести опис землі в лісі